Запорізька область, Мелітопольський район

17 жовтня відбулися загальні збори батьківського активу і завідувачів садочків нашої громади.

17 жовтня в залі засідань селищної ради відбулися загальні збори по створенню громадської організації, в якій прийняли участь батьківський актив, завідувачі дошкільних навчальних закладів   нашої громади. Збори проводились під керівництвом селищної ради.

Мета  створення подібної організації: спортивно-фізкультурна, сімейне виховання , а головне  спільними зусиллями і тісною взаємодією домагатися поставлених цілей .
                Треба організувати  спільну роботу, яка допоможе батькам піклуватися не тільки про інтереси своєї дитини, але і про розвиток всього освітнього закладу в цілому. Спільними зусиллями прищеплювати і виховувати в дітях любов до спорту, сімейним традиціям і цінностям, повагу до людей похилого віку.
                                                Прес-служба Веселівської селищної ради