Відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Дата: 22.03.2018 09:25

Фото без опису21 березня 2018 року 6 найкращих команд ДЮП закладів освіти Веселівської селищної ради та Чкалівської сільської ради взяли участь  у районному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, який було проведено на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія».

Захід було розпочато урочистим ві­д­­­к­ри­ттям, на якому з привітальним словом виступили начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради Дундук О.С. та головний інспектор Веселівського районного сектору ГУ ДСНС  України в Запорізькій області Кулик Є.В.  З побажаннями успіхів та перемоги до конкурсантів звернулися вихованці КДНЗ № 3 «Казка».

Тради­ційні для заходу конкурси «Ві­зи­тка» та «Домашнє завдання» цього разу були насичені цікавими та оригінальними номерами. Найкращою була   команда КЗ «Маломихайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»

Справжнім випробуванням для юних рятувальників стали зма­гання, під час яких діти пови­нні бу­ли вміло користуватися ря­ту­ва­льним спо­рядженням, відрізняти отру­йні гри­би від їстівних, швидко відповідати на запи­тання з основ медицини, за­в’я­зувати спеціальні ву­зли різними спо­собами. Переможцем  у  конкурсі «Безпечна прогулянка» стала команда КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія».

На жаль, переможцями не могли бути всі, отож журі вибрало найкра­щих, яких було нагороджено грамотами і кубком Веселівського районного сектору ГУ ДСНС  України в Запорізькій області.

Призерами у загальних конкурсах стали:

І місце - команда КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Веселівської селищної ради;

ІІ місце - команда КЗ «Маломихайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Веселівської селищної ради;

ІІІ місце - команда КЗ «Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чкаловської сільської ради».