Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Молодь обирає творчість

17 березня 2018 року учням ЗОШ № 1 випала нагода відвідати  Київський національний університет культури і мистецтв.

Як стало відомо,  у ВНЗ викладають провідні українські педагоги – видатні актори й режисери театру і кіно, хореографи, відомі співаки, музиканти, теле- та радіоведучі, ресторатори, дизайнери, стилісти, політтехнологи, піарники і журналісти. Саме вони, справжні фахівці-практики, знайомлять молодь з освітніми напрямами, переліком конкурсних предметів ЗНО, умовами вступу 2018, інформацією щодо творчих заліків і конкурсів, акцентуючи, – «професію потрібно обирати за покликанням».

Позитивна енергетика, драйв і чудовий настрій панували у зірковому університеті. Зареєструвавшись у штабі «Абітурієнт 2018», вступники зафіксували на фото яскраву мить знайомства з Університетом культури і вирушили на цікаву екскурсію структурними підрозділами.

Родзинкою цієї зустрічі стало спілкування абітурієнтів з Михайлом Поплавським. Всі мали можливість задати питаття ректорові та зробити  з ним фото.

Деякі учениці навіть спробували свої сили у творчому конкурсі – це Стешенко Анна та Лебединська Єлизавета. Вони писали твір  на тему: «Успішний журналіст – це…». За підсумками цього випробування дівчата отримали сертифікати і тепер  їм залишається скласти ЗНО.

Учні були дуже задоволені цією поїздкою і вдячні тим викладачам, які їх запросили.« повернутися до списку новин