День пожежної охорони

Дата: 17.04.2018 08:53

Фото без опису

Робота пожежника — не жарти. Вона вимагає серйозної фізичної підготовки, умінь надання швидкої допомоги, аналітичних здібностей. Щодня українські пожежники врятовують десятки життів і сотні будівель.

101 — номер, знайомий нам з дитинства. Кожен знає, якщо набрати його у випадку пожежі, допомога не змусить себе чекати. Ці сміливі і безстрашні, мужні і відважні фахівці знають, як здолати стихію і зберегти життя людей. По першому сигналу про небезпеку вони негайно відправляються туди, де виникає екстремальна ситуація, де потрібно зупинити вогневу стихію, врятувати життя людей. Пожежникам властиві такі якості, як самовідданість, постійна готовність прийти на допомогу, здатність до самопожертви. Робітники пожежної охорони в найбільш складних ситуаціях завжди виявляють високі моральні якості, професіоналізм, мужність і особисту дисципліну.

Бажаємо щастя вам і вашим родинам, міцного здоров'я, удачі, добра і благополуччя! Сумлінно працюйте, вдосконалюйте свою майстерність, а вдячність за врятовані життя нехай стане невичерпним джерелом сил для підвищення професійних досягнень, служіння Державі та народу України!

Коли гарячі сльози лиже полум’я,

Й життя вирішує остання мить.

В кулак зібравши нерви і емоції,

Він враз на допомогу поспішить!

Така нелегка і складна робота є –

Допомогти тому, хто у біді!

Постійно треба бути на готові їм

В свята і будні, навіть, вихідні!