Підтримка молодіжних ініціатив у Веселівській ОТГ

Дата: 18.04.2018 08:46

Фото без опису

13 квітня відбулися зйомки короткометражного фільму на соціальну тематику «Добре серце почує». Ідея створення проекту належить молодіжному хабу Веселівської селищної ради. Керівництво та спеціалісти нашої громади підтримали ініціативу молоді та забезпечили технічний супровід короткометражної стрічки.

Сценарист Олена Дмитерко говорить: «Фільм розповідає про дітей із вадами слуху, але адресований здоровим дітям. Я хотіла показати, що суспільству не варто ігнорувати тих, хто потребує допомоги. У час, коли підліткова жорстокість просто зашкалює так хочеться зробити цей світ хоч трошки добрішим».

Також автор сценарію висловлює величезну подяку керівництву та педагогічному колективу КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» за розуміння суспільної значущості порушеної теми, а також за активну участь в організації та проведенні зйомок на базі навчального закладу.

Учні змогли відчути себе справжніми акторами. Головні ролі виконали: Данило Ступін, Олександра Краснікова, Богдан Овраменко. Юні таланти докладали усіх зусиль, аби їхні персонажі на екрані виглядали щирими. І їм це вдалося. У фільмі також зіграв молодий скрипаль Ернест Єгізярян. Крім того, йому випала нагода озвучити одну з ролей. У зйомках масових сцен були задіяні учні 5, 6 ,7 та 8 класів.

Роботу юних акторів на знімальному майданчику координували: оператор Руслан Ткаченко, педагог – організатор Оксана Лісовенко, сценарист Олена Дмитерко.

Яскравих ноток фільму додала музика, яку написав наш земляк Валерій Шаповалов.

Прем'єрні кінопокази  планують провести у школах Веселівської ОТГ.