Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Веселівська ОТГ взяла участь у практикум з галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування за напрямом "Соціальний захист"

Начальник відділу із соціальної роботи виконавчого комітету Веселівської селищної ради, Квашко Наталія Віталіївна, відвідала дводенний практикум з галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування за напрямом "Соціальний захист".

Захід організовано Асоціацією міст України разом з Апаратом Верховної Ради України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».

У навчанні взяли участь 33 представники органів місцевого самоврядування з різних областей України, які займаються питаннями соціального захисту населення.

В ході практикуму учасники ознайомилися з законодавчою процедурою та правилами проектування нормативно-правових актів, зокрема, актів органів місцевого самоврядування. Учасники ознайомилися з роботою Центру соціальних служб «Прозорий офіс» Святошинського району Києва.  Також учасників очікувала екскурсія сесійним будинком Верховної Ради України.

Практикум завершився засіданням у Виконавчій дирекції АМУ. Виконавчий директор Асоціації Олександр Слобожан привітав учасників з успішним завершенням навчання, окресливши діяльність АМУ у сфері соціального захисту населення та закликавши представників громад вносити свої пропозиції для відпрацювання кращих механізмів роботи місцевого самоврядування та відстоювання їх інтересів на центральному рівні. учасників очікувала екскурсія сесійним будинком Верховної Ради України.

Окрему увагу Виконавчий директор приділив питанню введення монетизації пільг за проїзд, яку планується здійснювати за кошти місцевих бюджетів: «Пам’ятайте, що монетизація відбувається тільки за рішенням органу місцевого самоврядування. Ми доклали багато зусиль, аби відстояти цю норму. Ніхто не може заставити вас проводити монетизацію, якщо у вас немає такої можливості».

Насамкінець О.Слобожан подякував учасникам за плідну співпрацю та побажав успіхів у подальшій роботі на благо своїх громад.

Учасники практикуму отримали сертифікати про успішне проходження навчання.« повернутися до списку новин