Традиційно комунальна установа вітає своїх підопічних з ювілейними датами народження.

22 квітня святкувала свій 90-річний ювілей  мешканка смт. Веселе Сущенко Ніна Сисоївна. Такий ювілей – дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний ювілей.

З квітами, подарунками та солодощами завітали до ювілярки представники комунальної установи «Центр соціальних послуг», директор Жигірь Галина Іванівна та соціальний робітник Савіна Алла Володимирівна.

Ніна Сисоївна була щиро зворушена привітаннями і вдячна за приділену їй увагу.

У теплій і дружній розмові ювілярка ділилася спогадами про прожиті роки, згадувала нелегкі випробування долі та ділилася приємними подіями, які в пам’яті залишаються на все життя. На соціальному обслуговуванні підопічна вже більше 25 років, тому соціальні робітники для ювілярки майже рідні люди, які допомагають вирішити всі життєві проблеми, а деколи просто зарадять добрим словом.

Підопічна висловила слова подяки комунальній установі «Центр соціальних послуг» за їх нелегку працю і небайдужість та побажала здоров’я, успіхів в роботі та мирного неба.