Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Подарунок від народного депутата Валентирова С.В. для творчої реалізації учнів та вчителів Широківського НВК «ЗОШ І –ІІІ ступенів –ДНЗ»

Учнівський та педагогічний колектив Широківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» отримав у подарунок від народного депутата Валентирова Сергія Васильовича кольоровий принтер EPSON L 486. Ця коштовна  річ була дуже потрібною, адже щорічно школярі та педагоги беруть участь у районних та обласних конкурсах, творчих виставках, роботи на які треба оформляти у кольоровому форматі.

Навчальний 2017-2018 рік ще не закінчився, а результати діяльності з обдарованими учнями вже радують. Ми вже маємо 14 призерів обласних конкурсів та 23 призера районних конкурсів. То ж подарований кольоровий принтер творчим учням та педагогам Широківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» буде у подальшій нагоді до найактивнішої участі  у майбутніх конкурсах та виставках. Висловлюємо щиру подяку народному депутату Валентирову Сергію Васильовичу  за технічну підтримку та корисний подарунок.

              З повагою учнівський та педагогічний колектив Широківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»« повернутися до списку новин