Веселівська громада зустрічала делегацію з Луганської та Кіровоградської областей

26 червня Веселівська громада зустрічала делегацію з  Луганської та Кіровоградської областей. Візит до нашої громади організував  Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону України.  Представники двох областей завітали ознайомитися з досвідом громади  та подивитися на наші досягнення.

Гостей цікавило багато запитань, на які вони отримали  докладні відповіді, стосовно інвестицій, бюджету, інфраструктури тощо . У ході візиту гості відвідали  ЦНАП, молодіжний ХАБ, Веселівську пожежнуу частину та добровільну , «Солар-Парк», і міні-асфальтний завод, який виробляє і асфальтну плитку. Подивились на гімназію, на базі якої створюється опорна школа, побачили спортивну школу, дитячий садок, спортивні майданчики і майданчик для скейтбордингу,  церкву,  бібліотеку, Будинок культури,  місцевую FM-радіостанцію і краєзнавчий музей, який на сьогодні ремонтується. Також побачили багатоквартирні будинки - ОСББ.  Та найбільше  вражень у гостей було під час відвідування виробництва літаків “ХіАТ”.

Ми завжди раді ділитися досвідом.