Запорізька область, Мелітопольський район

Випускники громади отримали атестати про повну загальну середню освіту

З 21 по 25.06.2018 року відбулося урочисте вручення атестатів про повну загальну середню освіту випускникам 11-х класів закладів загальної середньої освіти громади.

За результати держаної підсумкової атестації, яка проходила у формі зовнішнього  незалежного оцінювання 2 учениці були нагороджені золотими медалями «За особливі успіхи у навчанні»: КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»  - Лебединська Єлизавета та КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» -  Нестеренко Марія, 3 учнів нагороджені срібними медалями: КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» - Можаєва Владислава, Гапонов Артем, КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» - Стешенко Анна.

Тож, бажаємо Вам крім удачі, любові і здоров’я, слідувати за своєю заповітною мрією до кінця. Не відступайте, боріться, бажайте! Удачі та яскравих успіхів на захоплюючому, складному, але дуже насиченому життєвому шляху.

У добру путь дорогі випускники!!!