Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Оперативна нарада щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року

Сьогодні, 08 серпня 2018 року,  головою селищної ради П.М. Кіяшко та начальником відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради Дундук О.С. було проведено оперативну нараду щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року для керівників закладів освіти.

          З основних питань за дотриманням санітарного законодавства виступила начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Веселівського районного управління Головного управління Держспоживслужби в Запорізькій області Гунбіна О.Л.

          Головний інспектор Веселівського районного сектору ГУДСНС України в Запорізькій області Кулик Є.В. надав керівникам роз`яснення щодо підготовки до огляду готовності закладів освіти у 2018-2019 навчальному році, а саме: нормативно-правові  документи  для забезпечення належного протипожежного стану об`єктів освіти громади.

          Начальник відділу освіти, молоді та спорту зупинилась на таких питаннях:

          - навчання вчителів з першої (домедичної) допомоги представниками GIZ  за підтримки програми «U-LEAD з Європою», яке відбудеться 11-13 серпня на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради»;

          - про використання коштів освітньої субвенції державного та місцевого бюджетів для  забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти з впровадження  «Нової української школи»;

          - про стан організації проведення  капітальних та поточних ремонтів систем життєзабезпечення закладів освіти Веселівської селищної ради.

 « повернутися до списку новин