За ініціативи громадської організації «Рада ветеранів» та громадської організації «Рада старійшин» відбулася зустріч селищного голови П.М. Кіяшко, старійшин та ветеранів із почесними громадянами смт Веселе.

Дата: 10.08.2018 11:34

Фото без описуНаймудріші та найповажніші люди разом із селищним головою П. Кіяшко обговорили проблеми та перспективи розвитку нашої громади. Члени зібрання поділилися своїм досвідом та надали поради щодо вирішення питань у сфері роботи комунальних установ селищної ради, підкреслили важливість співпраці органів місцевого самоврядування з громадськими об’єднаннями заради поліпшення соціально-економічного та суспільно-політич­ного життя в громаді. Також селищний голова разом із членами ради ветеранів та ради старійшин привітали з Днем народження почесного громадянина смт Веселого Христича Костянтина Олександровича.