Переможцем обласного конкурсу «Батько року» в номінації «Батько – працівник освіти і науки» став директор Веселівського професійного аграрного ліцею Артем Денис Станіславович

Вже вдруге відбувся обласний конкурс «Батько року», приурочений до Всенародного дня батька.

У цьому році учасниками обласного конкурсу стали 118 чоловіків, які вдало поєднують обов’язки люблячого батька та успішного чоловіка. Конкурсна комісія визначила 46 переможців конкурсу у 17 номінаціях.

Серед переможців конкурсу «Батько  року» в номінації «Батько – працівник освіти і науки» став директор Веселівського професійного аграрного ліцею Артем Денис Станіславович.

Вітаємо з перемогою Дениса Станіславовича! Щиро зичимо доброго здоров'я, довгих років мирного життя, бойового духу, чоловічих вчинків, уваги й турботи рідних та близьких. Вітаємо всіх татусів з цим святом!