Щорічний хореографічний фестиваль –конкурс «DANCE TIME»

Дата: 12.09.2018 16:40

Фото без опису

Головною окрасою святкування 3-ї річниці створення Веселівської ОТГ  безперечно став яскравий мистецький захід за участі талановитої молоді України - щорічний Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс «DANCE TIME». Цього року у конкурсі   змагалися 11 танцювальних колективів з різних областей України.  Веселівську громаду на фестивалі представляв зразковий аматорський колектив танцювальна студія «Атмосфера» (керівник Ібатулліна В.А.) та  колектив дитячого садку «Оленка».

Оцінювало виступи компетентне журі,  до  складу якого увійшли:

Тріпутєнь Марія- голова журі (фіналістка танцювального шоу «Танцюють всі - 6» (Польща, Варшава), артистка і танцівниця гучних мюзиклів  «Метро», «Нотр Дам де Париж», «Пророк»,  артистка Краківського театру «Groteska», Музичного Театру      Ім. Данути  Бадушкової – (м.Мінськ, республіка Білорусь )

Наталія Коваль (суддя міжнародної категорії, керівник народного театру танцю «Надія», смт Михайлівка)

Богачено Роман (інструктор з хатха-йоги, м.Кропивницький)

Ібатулліна Венера (керівник зразкового аматорського колективу танцювальної студії «Атмосфера» (смт Веселе)

Перед початком конкурсу колективи  взяли участь в майстер-класі від голови журі фестивалю  Марії Тріпутєнь.

В залі Веселівського будинку культури панували світла святкова атмосфера і загальна веселість. Відкрив фестиваль селищний голова Кіяшко Петро Миколайович, який зазначив, що фестиваль додає особливої святковості Дню громади та побажав учасникам  перемоги.

Учасники змагалися у 10 номінаціях – «дитяча хореографія», «тематично-сюжетний танець», «народна хореографія», “народна стилізація”, «сучасна хореографія», «бальна хореографія», «естрадна хореографія», «народно-сценічний танець», «фольклорний танець», «Zumba dance»; десяти  вікових категоріях – до 6 років , 5 - 6 років, 6 - 12 років, 7 - 9 років, 9 - 12 років, 10 - 13 років, 14 - 17  років, 18 - 25 років, від 26 і старші,  змішана.

Упродовж конкурсу тривала боротьба за головний приз фестивалю – Гран-Прі.

Цього року Гран-прі хореографічного змагання дісталось 2 колективам: зразковому хореографічному колективу  «Славяночка»  м. Кам’янське Дніпропетровської області та  народному художньому колективу – ансамблю народного танцю «Ровесники» Палацу дитячої творчості Мелітопольської міської ради.

Не дивлячись на те, що «Атмосфера» цього року відмовилася   від участі у боротьбі за Гран-Прі, голова журі  Тріпутєнь Марія зазначила, що колектив заслужено  міг отримати головний приз фестивалю.

І безпосередньо конкурсний день приніс багато вражень та конструктивних побажань від    членів журі.

Наш колектив був неперевершений, адже атмосферки отримали  6 перших місць та  2 других.

Цього року у конкурсі взяв участь ще один веселівський  колектив «Бебі денс»  дитячого  садка «Оленка» та отримав перше місце за номер «Їжачки».  Вітаємо маленьких артистів з дебютом та перемогою!

Щиро вітаємо всіх учасників  та зичимо їм підкорення нових хореографічних вершин.