Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль нагородив директора державного підприємства «Дослідне господарство «ШИРОКЕ» Веселівського району Запорізької області Сергія Рудського.

Дата: 14.09.2018 08:52

Фото без опису

Напередодні Дня рятівника України в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара відбулися урочистості, у яких взяв участь голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Вітаючи фахівців, які працюють у рятувальних службах області, очільник регіону підкреслив важливість їх щоденної героїчної роботи.

- Випадкові люди рятівниками не стають. Адже насамперед ви маєте внутрішню дисципліну та готовність до самопожертви. Лише вдумайтесь: у Запорізькій області в 2018 році, враховуючи зимовий та літній періоди, було врятовано 2 500 постраждалих. Іноді - ціною життя наших рятувальників. Низький уклін ветеранам, які сидять сьогодні в перших рядах. Адже саме ви розвивали цю службу, створювали традиції і були прикладом для молодої зміни. Саме на ваш вік випала страшна техногенна катастрофа - аварія на Чорнобильській АЕС. Першими, хто, не шкодуючи життя, прийшов на допомогу людям, були саме рятувальники. Тож бажаю вам не втрачати колег, знаходити позитив у роботі, і щоб більшість ваших викликів були лише навчальними, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Присутніх також привітав начальник Головного управління ДСНС у Запорізькій області Олексій Лепський.

Традиційно очільник регіону вручив відзнаки кращим представникам професії. Зокрема, відзнаку Президента України «За участь в АТО» отримав старший лейтенант служби цивільного захисту, начальник групи ліквідації наслідків аварій частини спеціальних аварійно-рятувальних робіт аварійно – рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Запорізькій області Андрій Говоренко.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у подолання наслідків надзвичайних ситуацій та з нагоди Дня рятівника медаллю «За розвиток Запорізького краю» нагороджено директора державного підприємства «Дослідне господарство «ШИРОКЕ» Веселівського району Запорізької області Сергія Рудського.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять рятівників, які загинули під час виконання професійних обов’язків.

З нагоди Дня рятівника України  творчі колективи та виконавці привітали присутніх святковим концертом.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю