Подумаємо разом, вибереш сам

Дата: 30.11.2018 14:05

Фото без описуЩоби професію обрати.

Потрібно нам поміркувати

Щоб до душі прийшлася справа,

Щоб працювати було цікаво.

А ще щоби була корисна.

І хоч професій безліч різних,

Твоя між них тебе чекає .

Отож , вперед, часу не гай!

Яка глибока думка закладена в словосполученні «вибір професії». Скільки викликає воно емоцій та сподівань  і водночас скільки породжує проблем. Це не просто вдало чи не вдало прийняте рішення, це щаслива або розбита доля, активне, творче, радісне життя чи байдуже, пасивне існування. Світ професій дуже великий, їх налічується близько 6 тисяч. Світ професій дуже динамічний та мінливий. Як же із тисяч професій обрати ту, яка приносила найбільшу користь людям, країні, давала б змогу відчути себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею? Як уникнути помилок  і розчарувань у майбутньому, обравши певну професію ? Традиційні  зустрічі з людьми різних професій, фахівцями центру зайнятості , які проводить центральна селищна бібліотека, допомагають дати відповіді на ці питання. Ось і нещодавно така зустріч відбулася в 10 -11 класах Веселівської ЗОШ № 1. Сімейний лікар Тоцький Яків Сергійович, зав.відділом соціальної служби дітей, сім’ї та молоді КУ « Центр соціальних послуг» Карпенкова Анастасія Валеріївна., директор селищного будинку культури та дозвілля Демиденко Валентина В’ячеславівна, дільничний офіцер поліції Веселівського райвідділу Куцак Дмитро Віталійович та патрульний поліцейський Веселівського райвідділу Кокітько Микола Миколайович цікаво розповіли про свої професії та відповіли на запитання. Змістовним був виступ провідного фахівця з профорієнтації сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Веселівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Полякової Наталії Вікторівни , яка ознайомила з можливостями центру, його роботою в даному напрямку. Старшокласники подивилися відеоролики про професії та отримали інформаційні матеріали.

Тож хочеться  сподіватись, що ця зустріч допоможе юнакам та дівчатам у виборі майбутнього шляху та побажати їм знайти після закінчення школи своє місце в житті та своє щастя.

Т.Кожевнікова