Запорізька область, Мелітопольський район

ОБМІН ЗНАННЯМИ ТА ВМІННЯМИ ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ»

Дата: 16.01.2019 15:02
Кількість переглядів: 417

З метою підвищення професійного рівня працівників та вироблення загального Плану дій при вчиненні домашнього насильства 15 січня 2019 року на базі відділу соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» проведено спільний семінар - нараду для ФСР за участю представника Веселівського ВП Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області.

У ході наради працівники відділу змогли обмінятися знаннями з теми: «Взаємодія суб’єктів соціальної роботи» та розробити спільний План дій при вчиненні домашнього насильства. Кожен з учасників підготував матеріали, які включали в себе не тільки нормативно-правову базу роботи, але й приділили увагу аспектам практичних дій.

Надання якісної допомоги – пріоритетний напрямок нашої діяльності!