Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Представники освіти громади взяли участь у зустрічі керівників органів управління освіти та закладів загальної середньої освіти Запорізької області

30 січня 2019 року в приміщенні Запорізької загальноосвітньої школи № 1 імені Т.Г. Шевченка відбулась зустріч керівників органів управління освіти та закладів загальної середньої освіти Запорізької області, в яких заплановано оснащення ресурсних кімнат, де діють інклюзивні класи.

В рамках проведення зазначеної зустрічі директором Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Тетяною Озеровою представлено презентацію та нормативно-правове забезпечення на закупівлю обладнання для створення та оснащення ресурсних кімнат.

Освітня делегація Веселівської ОТГ мали змогу також вивчити досвід фахівців інклюзивно-ресурсного центру Мелітопольської міської ради щодо впровадження проекту та створення ресурсної кімнати.

Реалізація даного проекту створить якісні умови в закладах загальної середньої освіти для навчання дітей з особливими освітніми потребами, підвищення рівня обізнаності громадськості про них, у тому числі з інвалідністю, запобігання дискримінації, формування позитивного ставлення до таких дітей та їх батьків в нашій громаді.« повернутися до списку новин