Флешмоб "Шевченко єднає"

Дата: 11.03.2019 09:08

Фото без опису9 березня  вихованці  ПКЗ  «БДЮТ»  Веселівської селищної ради   провели  флешмоб   "Шевченко єднає" до 205 річниці від дня народження Т.Г. Шевченко. Тарас Григорович Шевченко – великий поет, вічний вогонь, який ніколи не згасне в серцях українського народу. Твори Великого Кобзаря сіють зерна світла й добра, без них не можна уявити української літератури, культури, України!

Сьогодні день народження Тараса,
Великого святого Кобзаря,
Його слова і досі світ хвилюють
І всіх нас зігріва його зоря.

Вшановуючи пам`ять Великого Кобзаря, засвідчуючи   любов до творчості Генія українського народу,  вихованці  Будинку дитячої  та юнацької творчості приєдналися до Міжнародного   флешмобу до 205-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка,  який  проводився з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу на прикладі життєвого і творчого шляху   Тараса Шевченка.

Вихованці  гуртків  «Мала пластика» (керівник  гуртка  Ревуцька Н.В.),  «Юні екскурсоводи -краєзнавці» (керівник  Черняєва  Л.А. ),  «Українська  народна  вишиванка» (керівник  гуртка  Шляхова  О.В.), «Моделювання найпростіших технічних  об’єктів»  (керівник  Гапонов І.М.), «Палітра ідей» (керівник  Борута Я.В.),  «Виготовлення іграшок - сувенірів» (керівник  гуртка  Ткаченко Л.В.), «TelestudioVesele  TV-1» (керівник  Шаповалов В.І.),   «Я -журналіст» (керівник Дмитерко О.О. )   прийняли участь у вікторині «Шляхами Тараса Григоровича  Шевченка»,  діти згадали біографію талановитого поета України, читали «Кобзаря»,   малювали  та робили  аплікації  з фетру за змістом  віршів поета.  З задоволенням  вихованці   фотографувалися   біля  пам’ятника Тараса Григоровича  Шевченка.

Фіналом флешмобу  було  читання поезії  Т.Г. Шевченка.

«Учітеся, шануйте батьків, живіть дружньо» – учив Шевченко!

І це сьогодні головне  завдання нашої молоді.

Щовесни, коли тануть сніги,
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги,
Ми вшановуємо пам’ять Шевченка.

Директор ПКЗ «БДЮТ»   Л.К. Дубіна