Чарівне свято подарували чоловіки громади усім жінкам

Дата: 09.03.2019 11:26

Фото без опису7-го березня в селищному будинку культури і дозвілля відбувся святковий концерт на честь міжнародного жіночого Дня 8-е березня. В концерті приймали участь талановиті чоловіки Веселівської громади, які від щирого серця вітали жінок зі святом і дарували гарні пісні.

Імпозантні ведучі Дьяченко Олексій та Кутьєв Сергій на протязі всього концерту дарували гарний настрій глядачам.

Концертна програма була досить насичена і різноманітна. Багато яскравих пісень подарував глядачам ВІА «Веселяни» під керівництвом Сергія Яременко, духовий оркестр селищного БК під керівництвом Олейченка Івана Михайловича, а також солісти естради-Ємець І. І., Плакса Володимир, Шаповалов Валерій. Гарну жартівливу пісню подарували жінкам тріо чоловіків під керівництвом Михайла Даньшина, а також музичний квартет народних інструментів під керівництвом Дмитра Бакуменка. Особливо всіх жінок вразив своїм монологом дитячий лікар –Вадим Іванович Кононихін. У гумористичному жанрі виступив Мартинюк Олександр- працівник дитячого садка «Оленка». Потішив серця глядачів номер наймолодших учасників концерту Верещака Данилка та його напарниці Софійки.

В концерті звучало багато пісень присвячених жінкам та коханню. Особливими бурхливими оплесками глядачі нагородили Мацак Максима та Володимира із села Мала Михайлівка. Їх пісні були присвячені всім матусям, виконання яких викликали сльози на очах присутніх.

Всі жінки присутні в концертній залі дуже вдячні чоловікам за святковий концерт-дарунок та головному сценаристу Валентині Демиденко. А також свою подяку учасникам святкового концерту висловлює адміністрація КУ КМЦ.

Завідувач СБК і Д   Демиденко В.В.