Благодійна акція "Дитяче серденько, живи!"

Дата: 04.04.2019 15:31

Фото без описуЗ 1 по 30 квітня в Україні стартував благодійний збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом «Дитяче серденько, живи!».
Протягом квітня на території Веселівської громади відбудеться збір коштів на медобладнання для ранньої діагностики хвороб серця у дітей.
Вже 14 рік поспіль ця масштабна благодійна акція проводиться у квітні місяці на території нашої країни. Благодійний фонд "Серце до серця" проводить збір коштів для купівлі обладнання в дитячі обласні клінічні лікарні. Кожна область збирає для своєї лікарні. Веселівська ОТГ також долучається  до проведення даної акції. В установах громади встановлені скриньки для збору коштів.
 20 квітня о 10.00 годині в приміщенні ДЮСШ відбудеться зональний тур з волейболу обласної спартакіади серед населення міст, сільських районів і ОТГ, на якому пройде основний збір коштів на підтримку акції.
Серце не може чекати, його потрібно рятувати!
Пропонуємо і Вам взяти участь.