Відомий український телевідучий та мандрівник Дмитро Комаров в рамках рекордного проекту "Авіаколо" 6 квітня завітав до смт Веселе

Телеведучий Дмитро Комаров  має намір за три дні облетіти літаком всю Україну, подолавши близько 3 тисяч кілометрів і приземлившись в 33 аеродромах з малою авіацією. Таким чином він планує встановити національний рекорд.  Однак справжня мета такого авіаперельоту не в тому, щоб потрапити на сторінки національної книги рекордів, а у відродженні малої авіації в Україні. До складу екіпажу під керівництвом досвідченого українського пілота і військового льотчика Ігоря Табанюка увійшли другий пілот Андрій Блінов, оператор проекту «Світ навиворіт» Олександр Дмитрієв і сам Дмитро Комаров.

Сьогодні мандрівників зустрічали  в Веселівській громаді. Потрібно сказати, що смт Веселе - 21-й за рахунком аеродром, на якому вже встигли побувати претенденти на рекорд.