Участь КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» Веселівської селищної ради у Регіональному проекті «ВИРОСТИ ДУБОЧОК ДЛЯ СИНІВ ТА ДОЧОК»

Вже не перший рік учні нашої школи під керівництвом педагогів вирощують саджанці різних порід дерев для озеленення рідної школи і селища.

Ось і цього року ми взяли участь у Регіональному проекті «ВИРОСТИ ДУБОЧОК ДЛЯ СИНІВ ТА ДОЧОК». Мета проекту: навчити дітей та молодь налагоджувати партнерські стосунки з громадою планувати природоохоронну роботу, залучати до спільної діяльності і презентувати  отриманні результати.

Сумісно з працівниками Веселівського відділення газового господарства під керівництвом Кудрі О.А., було висаджено саджанці дубочків, кленів, каштанів, вишні вирощених на шкільній навчально-дослідній ділянці. Працювали учні 9-го класу на чолі з класним керівником Щебликіною О. М. і педагогами школи Нестеренком В.М., Мусіхіною Г.П.

Після «Трудового десанту» працівники Веселівського відділення газового господарства пригостили школярів смаколиками і смачною кавою. Під час зустрічі було обговорено перспективи майбутнього співробітництва з питання подальшого озеленення рідного селища.

Ми дуже вдячні трудовому колективу Веселівського відділення газового господарства під керівництвом Кудрі О.А. з співпрацю з нашим закладом та небайдужість до проблеми озеленення рідного селища.

Колектив школи КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2»