Х ювілейний обласний етнолого-історичний зліт учнівської молоді «Дослідники минулого» (Оновлена команда Веселівської ОТГ досліджує рідний край)

Дата: 23.04.2019 10:02

Фото без опису16-18 квітня 2019 року у м. Запоріжжя на території т/б «Дніпрянка» комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено Х ювілейний обласний етнолого-історичний зліт учнівської молоді «Дослідники минулого». Цього року він був присвячений 100-річчю з дня проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

У зльоті взяли участь 10 команд з міст Бердянська, Василівки, Енергодара, Мелітополя; з Вільнянського, Мелітопольського районів області, а також Веселівської селищної ради, Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області.

Конкурсна програма зльоту була така:

-театралізований конкурс «Візитка команди»;

-  етнолого-історичний маршрут;

-конкурс «Ерудити-краєзнавці»;

- конкурс «Театралізована вистава «Славетні уродженці Запорізького краю», де команди подали у театралізованій формі інформацію про відому постать свого рідного краю (наша команда представила запорізького поета-гумориста Петра Ребра).

Четвертий раз поспіль у змаганнях брала участь команда «Веселка» Веселівської ОТГ. Повний набір призових місць( разом з чемпіонством 2017 року) щорічно здобувала легендарна команда наших випускників, які вже другий рік, як розлетілись по ВНЗ України. Оновленій команді (Вестернечан Віолетта, Корчієва Аміна, Корчієва Таміла, Фурса Дмитро, Ребенок Влад, Троц Віталій, Селівончик Антон, Оанца Ілона та наймолодша учасниця Ковтун Катерина) було важко починати все спочатку. Переможний успіх минулих років дещо навіть заважав та додавав зайвих переживань. Але ІІІ  загальнокомандне місце для наших новачків – це достойний виступ. А перемога в театралізованих конкурсах  під керівництвом педагога-організатора Федорової О.М. була традиційно беззаперечною.

Команда висловлює подяку селищному голові Кіяшку П.М. за всебічну підтримку. Доведеться пообіцяти, що два наступних роки ми повинні тільки покращувати власні результати.

З почуттям  гордості  та поваги до власних вихованців

Федоров О.В., вчитель історії КЗ «Маломихайлівський НВК»