Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Веселівський HUB "PLATFORMA" долучився до благодійної акції

Вже 14 рік поспіль у квітні місяці на території нашої країни проводиться масштабна благодійна акція. Благодійний фонд "Серце до серця" проводить збір коштів для купівлі обладнання в дитячі обласні клінічні лікарні.

Кожна область збирає для своєї лікарні. У 2019 році акція носить назву – «Серце до Серця. Дитяче серденько, живи!» і проходить з 1 по 30 квітня.

Веселівська ОТГ ніколи не стоїть осторонь благодійності. От і цього року ми радо приєдналися до проведення даної акції. В установах громади встановлені коробочки для збору коштів. А 20 квітня  волонтерська группа молодіжного HUB "PLATFORMA" долучилася до збору коштів. Під час проведення спортивних заходів у нашому селищі волонтери розповідали мешканцям Веселого про акцію та збирали кошти у фірмові скриньки.

В той день, завдяки небайдужим людям нам вдалося зібрати 705 гривень. Це не кінець акції, і всі бажаючи також можуть до неї долучитись до 30 квітня.

А сьогодні хотілося б сказати щире дякую всім тим, хто не залишився осторонь і приділив свою увагу. Дякуємо за кожну копійку міценатам. Нехай Ваше добро повертається до Вас сторицею!

А також хочеться подякувати волонтерам, які завжди готові прийти на допомогу:

Дружинець Катя, Рогова Настя, Міщенко Лера, Григоренко Іра, Ореховська Аліна, Абраменкова Єва, Пархоменко Катя, Мурадова Мілана, Федоренко Катя, Ганзіна Юля,  Коваль Рита, Найдьонова Даша, Крошкіна Діана, Крошкін Дьома.« повернутися до списку новин