Веселівський HUB "PLATFORMA" долучився до благодійної акції

Дата: 22.04.2019 13:50

Фото без описуВже 14 рік поспіль у квітні місяці на території нашої країни проводиться масштабна благодійна акція. Благодійний фонд "Серце до серця" проводить збір коштів для купівлі обладнання в дитячі обласні клінічні лікарні.

Кожна область збирає для своєї лікарні. У 2019 році акція носить назву – «Серце до Серця. Дитяче серденько, живи!» і проходить з 1 по 30 квітня.

Веселівська ОТГ ніколи не стоїть осторонь благодійності. От і цього року ми радо приєдналися до проведення даної акції. В установах громади встановлені коробочки для збору коштів. А 20 квітня  волонтерська группа молодіжного HUB "PLATFORMA" долучилася до збору коштів. Під час проведення спортивних заходів у нашому селищі волонтери розповідали мешканцям Веселого про акцію та збирали кошти у фірмові скриньки.

В той день, завдяки небайдужим людям нам вдалося зібрати 705 гривень. Це не кінець акції, і всі бажаючи також можуть до неї долучитись до 30 квітня.

А сьогодні хотілося б сказати щире дякую всім тим, хто не залишився осторонь і приділив свою увагу. Дякуємо за кожну копійку міценатам. Нехай Ваше добро повертається до Вас сторицею!

А також хочеться подякувати волонтерам, які завжди готові прийти на допомогу:

Дружинець Катя, Рогова Настя, Міщенко Лера, Григоренко Іра, Ореховська Аліна, Абраменкова Єва, Пархоменко Катя, Мурадова Мілана, Федоренко Катя, Ганзіна Юля,  Коваль Рита, Найдьонова Даша, Крошкіна Діана, Крошкін Дьома.