Зробимо разом нашу громаду чистішою!

Дата: 06.05.2019 10:20

Фото без описуНастала пора прибирань прибудинкових територій, саме тому потрібно  взятися за благоустрій та санітарне прибирання навколишнього середовища.

Просимо всіх навести порядок біля своїх домівок: зібрати сміття, суху траву, прибрати будівельне сміття, покіс трави.
Згідно рішення виконавчого комітету Веселівської селищної ради від 02.04.2019 №32 про затвердження правил благоустрою і утримання території, за невиконання цих правил передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України "Про адміністративні правопорушення" та накладання штрафу:
- на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
- на посадових осіб (від 340 грн. до 1360 грн.)
- на громадян - суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн. до 1700 грн).
Нагадуємо вам що на території Веселівської громади є комунальне підприємство яке займається вивозом сміття. Не зволікайте - заключайте договори з підприємством! Не створюйте стихійні звалища на території селища та біля будинків.
Для заключення договорів звертайтеся в КП "Арус" за адресою: смт Веселе, вул. Першотравнева, 128.
Довідки за телефоном 2-13-70
Зробимо разом нашу громаду чистішою!