Дата: 07.05.2019 14:09

Фото без опису

11 травня 2019 року о 10-00 в актовій залі селищної ради  відбудеться чергове засідання виконавчого комітету, яке перенесене з 30 квітня 2019року.

ЧЕРГА ДЕННА

засідання виконавчого комітету

11 травня  2019 р.                                                             смт.Веселе

1.Про хід виконання Програми підтримки учасників антитерористичної  операції,членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2018-2020роки.

Доповідає :Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Чорна І.М.

2. Про хід виконання цільової Програми протидії захворюванню на туберкульоз по Веселівській ОТГ на 2017-2020 роки.

3. Про погодження вартості однієї нормо-години та тарифів на послуги
КП «Веселівське БТІ»

Доповідає : Директор КП «Веселівсько БТІ» Зінов К.О.

4. Про постановку на соціальний квартирний облік Бурлака А.А.

Доповідає : Начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Куц С.В.

5. Про постановку на квартирний облік Солонарь А. І. та Обоісту І.В.

6. Про надання дозволу  на розміщення тимчасового МАФу, проведення підприємницької діяльності та про погодження режиму роботи

Доповідає : Головний спеціаліст відділу житлово- комунального господарства та благоустрою Демидченко С.М.

7.Про надання дозволу  на розміщення тимчасових пересувних МАФів, проведення підприємницької діяльності та про встановлення режиму роботи

8. Про встановлення поштової адреси

9. Про зміну поштової адреси

10. Про схвалення звіту щодо виконання  бюджету Веселівської селищної територіальної громади за І квартал 2019 року

Доповідає : Начальник фінансовго відділу Мінасян Я.Й.