Веселівська громада вшанувала загиблих під час Другої світової війни

Дата: 10.05.2019 14:12

Фото без опису

9 травня, у День 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні біля центрального меморіалу селища відбувся мітинг-реквієм за участі ветеранів, учасників та дітей Другої світової війни, представників органів місцевого самоврядування, районної влади, учасників АТО, ветеранів Афганістану, громадських організацій, навчальних закладів та громадськості.

0 10-й  годині розпочалася святкова хода до меморіалу. Очолювали колону військовослужбовці, які несли гірлянду пам'яті. В колоні пройшли  представники влади, організацій, підприємств, установ і навчальні заклади.

Вітали колону добровільні пожежні дружини Веселівської громади.

Духовий оркестр створював святкову атмосферу, надаючи святу особливого настрою.

Цього року багато веселівців прийшли на урочистості з портретами своїх близьких та рідних, які були учасниками бойових дій: батьків, дідів та прадідів. Під час мітингу до присутніх звернувся селищний голова Кіяшко П.М. У своїй промові він дякував  ветеранам Другої світової війни за їх подвиги на фронті, за Велику Перемогу у Другій світовій війні.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти та вінки до меморіалу.

Завершився захід словами молодого покоління, які вручили квіти ветеранам.

Особливо зворушливим був виступ маленької дівчинки. Слова її віршика торкнули серця всіх присутніх.

На центральній площі  для мешканців та гостей селища лунали музичні композиції  у виконанні Веселівського духового оркестру.

На центральному стадіоні  селища відбувся Відкритий кубок громади з футболу серед чоловіків, в якому взяли участь команди: «Ізвєстія» - с. Широке, «Руслан» -                       с. Менчикури, команда с. Новоолександрівка та команда с. Веселе. Переможцем змагання стала команда «Руслан».

На сцені будинку культури відбувся концерт, який підготували та провели працівники Веселівського будинку культури.

На тренувальному майданчику добровільні пожежні дружини показали всім присутнім готовність до виконання найскладніших рятувальних завдань.

Кожен мешканець та гість громади мав змогу знайти собі розвагу до душі.

Завершилося свято масовим гулянням на центральній площі.