Прем’єра дитячого фільму «КУБИК-РУБИК ЧАСУ», який зняли діти комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» Веселівської селищної ради.

Дата: 08.07.2019 17:25

Фото без описуВ актовому залі селищної ради відбулась прем’єра фільму «КУБИК-РУБИК ЧАСУ».

На прем’єрі були присутні автори і герої фільму, а це діти КЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості», режисери фільму – керівники гуртків КЗ «БДЮТ» - Шаповалов Валерій Іванович та Черняєва Людмила Анатоліїана, а також батьки, критики та працівники селищної ради.

Презентувала фільм та запросила до перегляду директор КЗ «БДЮТ» Дубіна Людмила Костянтинівна.

Вона розповіла про ідею фільму та цікаві моменти зйомок.

Головна ідея фільму полягає у тому, як діти бачать у майбутньому нашу громаду.

Саму ідею та сюжет фільму придумали діти, а допомогли цю ідею втілити в життя керівники гуртків КЗ«БДЮТ» Шаповалов В.І. та Черняєва Л.А.

До речі, творчий процес зйомок цього фільму тривали з лютого до червня місяця 2019 року.

У фільмі було задіяно 36 вихованців КЗ «БДЮТ».

А головними героями стали: Варвара Мачешина та Андрій Дубіна.

Після перегляду фільму всі присутні ділилися своїми враженнями, а захоплюючих вражень було чи мало.

Петро Миколайович Кіяшко високо оцінив роботу, дітей та їх керівників, над створенням фільму, висловив своє захоплення талантом маленьких акторів та щиро подякував всім хто працював над створенням чудового фільму.

Тож запрошуємо Вас до перегляду фільму «КУБИК-РУБИК ЧАСУ».

Приємного Вам перегляду.