Результати діяльності відділу «Веселівське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за I півріччя 2019 року

Дата: 12.08.2019 12:00

За період з 02.01.2019 по 30.06.2019 відділом «Веселівське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було зареєстровано 894 звернень клієнтів, з яких:

•  864 – надано безоплатну первинну правову допомогу (далі – БППД);
  •  30 – надано безоплатну вторинну правову допомогу (далі – БВПД).

45 особам було забезпечено доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

В результаті розгляду письмових заяв про надання БВПД, було прийнято 30 рішень про надання БВПД, з яких - надано 12 доручень адвокатам та 18 - штатним працівникам Бюро (представництво в суді або оформлення процесуальних документів). Прийнятих рішень про відмову в наданні БВПД – 0.

У звітному періоді клієнти зверталися частіше з наступних питань: цивільне право - 147 (16%), сімейне право - 128 (14%), спадкове право - 55 ( 6%), земельне право -  41 (5%), трудове право - 44 (5 %), кримінальне право - 28 (3%), житлове право - 17 (2%), адміністративне право - 23 ( 3%), пенсійне - 8 (1%), податкове - 1 (0%) та  інші питання - 402 (45%).