Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ БЕЗКВИТКОВОГО ПРОЇЗДУ

На сьогоднішній день у соціальній сфері Запорізького краю важливу роль відіграють приміські пасажирські перевезення залізничним транспортом АТ «Укрзалізниця». Залізничний транспорт АТ «Укрзалізниця» через його надійність залишається для населення, що здійснює щоденні поїздки в приміському сполученні на роботу й навчання, основним видом транспорту. Послугами АТ «Укрзалізниця» користуються, зокрема, пенсіонери, студенти та школярі.

Спрацьована інфраструктура, рухомий склад, недостатня компенсація на пільгові перевезення та проблема зростання кількості безквиткових пасажирів, має наслідок збитковість зазначених пасажирських перевезень.

Особливо гострою проблемою багатьох років АТ «Укрзалізниця» залишається зростання кількості безквиткових пасажирів на приміських перевезеннях. У зв’язку з цим, АТ «Укрзалізниця» неодноразово наголошувала на недопущенні громадянами безквиткового  проїзду приміським залізничним транспортом та посиленні контролю за його оплатою.

УВАГА! За безквитковий проїзд пасажира (стаття 135 Кодексу України про адміністративні правопорушення) у поїздах приміського сполучення тягне зо собою накладення штрафу в десятикратному розмірі від вартості проїзду.« повернутися до списку новин