Результати організації та проведення внутрішньої оцінки якості соціальної послуги догляду вдома за 2019 рік.

Дата: 15.08.2019 07:46

Фото без описуВідповідно до Закону України "Про соціальні послуги",  наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013р. № 904 "Про затвердження наказу Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг", наказу Міністерства соціальної політики від 13.11.2013 № 760 "Про затвердження Державного стандарту догляду вдома", наказу КУ "Центру соціальних послуг" Веселівської селищної ради Запорізької області від 18.03.2019 року №10 "Про організацію і проведення внутрішньої  оцінки якості соціальних послуг", протягом першого півріччя 2019 року відділенням соціальної допомоги вдома проведено внутрішню оцінку  якості  соціальної послуги «Догляд вдома».Фото без опису

Метою проведення внутрішньої оцінки якості соціальної послуги «Догляд вдома» є здійснення планового контролю,  проведено значну організаторську роботу. Для внутрішньої оцінки якості була створена комісія до складу якої входили: керуючий склад центру соціальних послуг, отримувачі соціальної послуги, соціальні робітники та представники громадськості. Комісія працювала згідно графіка, злагоджено, оперативно та ефективно.

Шляхом оцінки якості охоплено 48 громадян з числа отримувачів соціальної послуги догляду вдома, що складає 51%  від загального числа отримувачів.

Фото без описуПри  проведенні внутрішньої оцінки якості надання соціальної послуги догляду вдома застосовувалися показники якості соціальної послуги такі як: адресність та індивідуальний підхід, результативність, своєчасність, доступність та відкритість, повага до гідності отримувача соціальної послуги, професійність.

Під час перевірки відмічаються позитивні зміни у стані отримувачів соціальних послуг у процесі їх надання порівняно з періодом, коли соціальні послуги не надавались це і покращення емоційного, психологічного, фізичного стану отримувачів.

Незважаючи  на те, що оцінка якості соціальних послуг відділення соціальної допомоги вдома КУ "Центру соціальних послуг" проведена з оцінкою «добре», плануються заходи, спрямовані на вдосконалення процесу обслуговування й підвищення якості соціальної послуги догляду вдома.