Психолог центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провела тренінг з надання першої психологічної допомоги

Дата: 15.08.2019 15:32

Фото без описуПерша психологічна допомога - це те, що у своїй повсякденній роботі здійснює кожен із нас по відношенню до тих, хто поруч - чи то близькі люди, чи зовсім незнайомі, адже в різні періоди життя всі ми стикаємося з багатьма складними ситуаціями й викликами долі. Отже, важливо знати, як допомогти передусім собі самому, аби вміти потім допомагати іншим.

Зважаючи на важливість просвітницької роботи, комплексний підхід та активне навчання у напрямку першої психологічної допомоги  Веселівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості 14 серпня 2019 року організувала тренінгове заняття «Перша психологічна допомога» для безробітних, для проведення якого запрошено психолога Веселівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Заняття передбачало ігри, практичні вправи та можливість надання гуманної допомоги дотримуючись обов’язкових  принципів поваги до безпеки, гідності та прав постраждалих.

Учасники дізналися про етичні рекомендації того, що «слід» і «не слід» говорити та робити в інтересах потерпілих.

Наприкінці заняття, психолог зазначила, що важливо самим знаходитися в рівновазі, вміти опанувати  власний психоемоційний стан та стабілізувати прискорене дихання.

Учасники тренінгу поділилися отриманими враженнями та  висловили подяку за проведене заняття та отримані нові корисні навики.