«ЗДОРОВА ВОДА» - запорука здоров’я

Дата: 19.08.2019 16:32

Шановні мешканці Веселівської громади!

Для забезпечення населення водою підвищеної якості  на підприємстві

КП «Водоканал» діє установка для очищення питної води «Екософт-МО-УФ-0,2» - зворотньоосмотична фільтрувальна установка дозволяє   провести повну очистку води, забезпечивши  її  високу якість  зі зниженою мінералізацією для фасування в ємності, герметично упаковану і призначену для реалізації. Водозабір  для очищення відбувається  із артезіанської свердловини № 8 (Сосновий бор), з глибини  376 м.

Очищення води здійснюється  шляхом  :

• пропускання через механічний фільтр для видалення грубо дисперсних домішок,
  • пропускання через механічний фільтр для видалення тонко дисперсних домішок,
  • обробки на вугільному фільтрі, для відділення неприємних запахів, присмаків, природної органіки й продуктів хлорування
  • мембранної обробки:Мембрана зворотного  осмоса застосовується  для тонкї очистки питної  води. Вона представляє собою полімерну мікропористу  плівку. На відміну від  інших засобів фільтрації, мембранна  очистка вилучає  виключно молекули  води та  розчинений  в ній кисень.

Мембранна  технологія розділяє потік на 2 частини – пермеат и концентрат. Пермеат являє  собою абсолютно чисту воду, в той  час як концентрат містить увесь об’єм  забруднень, які знаходилися  в первинній  воді. Концентрат зливається в каналізацію.

• ремінералізації шляхом додавання певної кількості мінеральних солей; ·
  • пропускання через  фільтр - пом’якшувач , що містять катіонні смоли, що дозволяють знизити вміст у воді солей жорсткості (з'єднань кальцію й магнію).
  • знезаражування  води шляхом обробки ультрафіолетовим опроміненням
  • дезінфекція за допомогою озонування води: утворення озону із кисню який знаходиться у воді.  Знищуються набагато швидше всі види мікроорганізмів, У природі немає таких видів мікробів, які з часом можуть стати стійкими до озону. Залишковий газ має властивість швидко перетворюватися на О 2 - це кисень.

Термін придатності води до споживання – 6 місяців від дати виготовлення.

Реалізація бутильованої очищеної води  відбувається в приміщенні КП «Водоканал» по вул. Лісова, 25: 1 поверх  з центрального входу -  з понеділка по п’ятницю. Крім цього підприємство проводить доставку води за замовленням:               з вівторка по суботу.

Вартість послуг складає:

• 1 літр води         - 1,50 грн.,
  • вода 19 л, кришка , пакет – 30,00 грн.,
  • доставка по смт. Веселе – 5,00 грн.,
  • бутель 20 л        - 161,00 грн.,
  •  бутель 10 л       - 22,00 грн.,
  •  бутель 6 л         - 14,00 грн.,
  •  помпа «ЛІЛУ» 1 шт.     – 90,00 грн.

Для зручності  користування бутильованою водою  у КП «Водоканал» можна придбати:

• Помпу електричну на батарейках – 280,50 грн.,
  • роздавач води без нагрівання та без охолодження – 396,00 грн.,
  • диспансер керамічний – 230,00 грн.,
  • дитячий куллер -230,00 грн.,
  • куллер «EKOTRONIK» з нагріванням та з охолодженням – 903,00 грн.

Довідки та заказ на доставку можна зробити за телефонами: 068-079-47-19; 095-666-30-26.

Сподіваємося на плідну співпрацю.