Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Вітали працівників культури і майстрів народного мистецтва з професійним святом

Без традиції — нема культури, а без культури — нема нації.

 

Культура незримою силою формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Багата талантами наша земля - українці володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їхня самовіданна творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

7 листопада в залі будинку культури і дозвілля  відбулися урочисті заходи з концертною програмою з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів  народного мистецтва. Привітати з професійним святом працівників культури прийшли селищний голова Петро Кіяшко, голова районної ради Віктор Масалов, голова Менчикурівської сільської ради Ігор Дзіневський, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Новоуспенівської сільської ради Ольга Лисенко.

Вони звернулися з вітальними словами до присутніх, подякували всім працівникам культури за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки та побажали теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

 

Грамотами за вагомий внесок у розвиток мистецької освіти, аматорського мистецтва, збереження та примноження здобутків української національної культури, активну участь у культурно-мистецькому житті Веселівського району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва було нагороджено кращих працівників.

Учасники заходу мали змогу насолодитися насиченою концертною програмою від аматорських колективів Веселівського району.

 « повернутися до списку новин