УВАГА! Прямо лінія!

У вівторок, 26 січня 2021 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Адміністративне право»,

10:03 18.01.2021

Про надання житлових субсидій

Листи Міністерства соціальної політики України щодо прийняття від громадян документів, небхідних для призначення та надання житлових субсидій, під час встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19 дивитись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1UMyiPm1fRU1VwQYXtBXQiN8tOn2KQ4O0/view?usp=sharing

09:31 18.01.2021

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

З метою підвищення фахової майстерності педагогічних працівників з питань використання у роботі сучасного інструментарію щодо особливостей організації дистанційного навчання в освітньому процесі та забезпечення його ефективності 15 січня  2021 року  відбулося методичне об’єднання   в режимі онлайн на платформі ZOOM –  «Практика та підходи до дистанційного навчання  у початковій школі»  за участю учителів початкових класів, представників відділу освіти, молоді та спорту .

09:01 18.01.2021

Методичне об’єднання вчителів математики

15.01.21 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів математики у форматі відеоконференції за темою: «Створення комфортних умов для підвищення доступності та якості освіти, забезпечення можливості дистанційного, індивідуального навчання з використанням електронних освітніх ресурсів у навчальних закладах Веселівської об’єднаної територіальної громади».

08:54 18.01.2021

Локдаун для самоосвіти. Методичний форум вчителів природничих дисциплін

Сучасним учителям треба адаптуватися до сучасних реалій, які спонукають до пошуку нових форм надання освіти з метою поліпшення її якості та доступу до неї, зокрема, в умовах соціального дистанціювання під час пандемії.

08:16 18.01.2021

15 січня 2021 року 25-річний ювілей відділення анестезіології та інтенсивної терапії КП «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Веселівської селищної ради

15 січня 2021 року свій 25-річний ювілей святкує відділення анестезіології та інтенсивної терапії комунального підприємства «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Веселівської селищної ради, яке було створено в 1996 році.

10:01 15.01.2021

Правила безпеки життєдіяльності під час відзначення свята Водохреща

Наближається одне з найбільших релігійних свят — Водохреща. За традицією 19 січня проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. У день святкування, віруючі збираються в храмах, використовуючи у приміщеннях відкритий вогонь, цей факт робить свято потенційно небезпечним з точки зору пожежної безпеки. Також громадяни відвідують річки, озера та інші водоймища. Люди не лише набирають воду в ємності, але й купаються в ополонці. Головну загрозу під час Водохреща становить велика кількість людей яка збирається на святкування.

07:51 15.01.2021

КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» – зразок сучасного навчального закладу

В 2016 році розпочала своє повноцінне функціонування Веселівська селищна територіальна громада. В Запорізькій області всього лише 6 громад спромоглося на добровільне об'єднання в нових умовах.

10:56 14.01.2021