Відбувся обмін досвідом щодо організації роботи з твердими побутовими відходами

6 січня відбулася робоча зустріч Великобілозерського сільського голови Юрія РИБАЛКИ та заступника сільського голови Юрія ЛИЗЮРИ з представниками Веселівської громади: заступником селищного голови Сергієм КУТЬЄВИМ,

13:17 12.01.2021

УВАГА! Відключення водопостачання.

Сьогодні, 11 січня 2021 року, в  зв’язку з ремонтними роботами в селищі Веселе з 13:00 до 16:00 буде відключено  водопостачання на ВНС № 1, по вулицях:

10:05 11.01.2021

Веселівська громада отримала новий шкільний автобус

В рамках реалізації програми «Шкільний автобус», на умовах співфінансування (70% - державний бюджет, 30% - місцевий бюджет), на черговому засіданні сесії Веселівської селищної ради, яке відбулось  24.12.2020р., було  виділено кошти для придбання шкільного автобусу.

10:47 06.01.2021

Потужний старт на початку 2021 року взяла ініціативна група «Спілка підприємців Веселівського району», які за підтримки відділу  проєктного менеджменту та інвестицій виконавчого комітету Веселівської селищної ради, в рамках програми USAID

10:45 06.01.2021

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ММСП