Методичне об’єднання вчителів початкових класів

Дата: 18.01.2021 09:01

Фото без описуЗ метою підвищення фахової майстерності педагогічних працівників з питань використання у роботі сучасного інструментарію щодо особливостей організації дистанційного навчання в освітньому процесі та забезпечення його ефективності 15 січня  2021 року  відбулося методичне об’єднання   в режимі онлайн на платформі ZOOM –  «Практика та підходи до дистанційного навчання  у початковій школі»  за участю учителів початкових класів, представників відділу освіти, молоді та спорту .

На початку заходу з вітальним словом до педагогів звернулась начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради  Оксана Дундук.

На засіданні були розглянуті такі питання:

1.Важливі акценти щодо організації дистанційного навчання в ЗЗСО.

2. Організація дистанційного навчання в школі (методичні рекомендації).

3. Технічне забезпечення дистанційного навчання в початковій школі.

4. Корисні сервіси та ідеї для роботи.

У заході взяли участь 27 педагогів громади та вчителі початкових класів КЗ «Менчикурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

Методичні рекомендації щодо організації дистанційного навчання в школі дивиться за посиланнями:

від Наталії Можаєвої (керівник МО учителів 3-х класів, учитель початкових класів КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія») - https://drive.google.com/file/d/16L1Q8_EUCCqdqdfSYd3ljy_889RuULMz/view?usp=sharing

від Ольги Яцків (керівник МО учителів 1-х класів, учитель початкових класів КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія) - https://drive.google.com/file/d/1_AKrozc1UgeIt0-MLnur5a_wmVv2_mIc/view?usp=sharing