Нагадуємо вимоги до велосипедистів

Правила руху велосипедистів визначаються Постановою КМУ «Про правила дорожнього руху», де зазначено, окрім специфічних обов’язків та обмежень, що велосипедисти також повинні виконувати вимоги правил, що стосуються водіїв або пішоходів. Так, для велосипедистів постанова визначає такі основні умови:

08:46 14.01.2021

Заплановані перерахунки пенсій у 2021 році

На виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від  16.09.2020 № 849 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році та в подальшому» у 2021 році підвищення пенсійних виплат для різних категорій пенсіонерів відбуватиметься у п'ять етапів.

08:03 14.01.2021

КП " ВЕСЕЛІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТРИМАНО ДИХАЛЬНИЙ АПАРАТ ВІД ПОСОЛЬСТВА ФЕДЕРАТИВНОЇ РЕСПУБЛІКИ НІМЕЧЧИНА.

Напередодні Нового року Комунальним підприємством "Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Веселівської селищної ради отримано дихальний апарат експертного класу "EVITA V600" фірми  Drager,

13:34 13.01.2021

Відбувся обмін досвідом щодо організації роботи з твердими побутовими відходами

6 січня відбулася робоча зустріч Великобілозерського сільського голови Юрія РИБАЛКИ та заступника сільського голови Юрія ЛИЗЮРИ з представниками Веселівської громади: заступником селищного голови Сергієм КУТЬЄВИМ,