Методичне об’єднання вчителів математики

Дата: 18.01.2021 08:54

Фото без опису15.01.21 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів математики у форматі відеоконференції за темою: «Створення комфортних умов для підвищення доступності та якості освіти, забезпечення можливості дистанційного, індивідуального навчання з використанням електронних освітніх ресурсів у навчальних закладах Веселівської об’єднаної територіальної громади».

З привітанням до учасників конференції звернулася  Оксана ДУНДУК, начальник відділу освіти, молоді та спорту.

Про  важливі акценти щодо організації дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти  розповіла  Інна НЕТРЕБКО, головний спеціаліст відділу освіти.

Методист відділу освіти Олена КАНДИБОЛОЦЬКА ознайомила всіх учасників відеоконференції з методичними рекомендаціями щодо організації дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти.

Керівник методичного об’єднання Ірина МАРТИНЮК, вчитель математики  КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» поділилась досвідом роботи щодо організації дистанційного навчання під час проведення уроків математики та особливості роботи на платформі Google Classroom.

Ольга САВЧЕНКО, вчитель математики КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»,  продемонструвала онлайн урок на платформі Google Classroom, де вчителі методичного об’єднання виступили в ролі учнів.

Вчитель КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» Майа ПУДЕЛКО, ознайомила з особливостями роботи під час дистанційного навчання на платформі «Нові знання».

Керівник методичного об’єднання Ірина МАРТИНЮК  підвела підсумки роботи  та надала завдання членам методичного об’єднання щодо самоосвітньої діяльності на ІІ семестр 2020-2021 навчального року.