ПРОФІЛАКТИКА ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕНЬ

З настанням зимових холодів з'являється велика небезпека переохолодження та обмороження. Фахівці комунальної установи «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради не залишаються осторонь можливих ризиків та своєчасно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з профілактики небезпечних випадків.

10:15 21.01.2021

Порушення правил пожежної безпеки призводить до смертельних випадків та травмування громадян під час пожеж!

Повсякденна праця рятувальників, перш за все, спрямована на запобігання виникненню різноманітних надзвичайних подій, зокрема, шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення.

08:36 21.01.2021

ВОДОХРЕЩЕ У  ВЕСЕЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ.

ВОДОХРЕЩЕ У ВЕСЕЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ.

Українці з особливою пошаною ставляться до води. Тому здавна охороняють та прикрашають джерела та криниці. Особливою є вода, освячена в цей день.

11:06 19.01.2021

Безпека праці в зимовий період року

Працівник зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства – такі є вимоги статті 14 Закону України «Про охорону праці».

16:23 18.01.2021