15 січня 2021 року 25-річний ювілей відділення анестезіології та інтенсивної терапії КП «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Веселівської селищної ради

Дата: 15.01.2021 10:01

Фото без опису15 січня 2021 року свій 25-річний ювілей святкує відділення анестезіології та інтенсивної терапії комунального підприємства «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Веселівської селищної ради, яке було створено в 1996 році.

Вітаємо всіх медичних працівників відділення і меценатів, які сприяли його становленню, з ювілеєм! Двадцять п'ять років у стінах відділення анестезіології та інтенсивної терапії найкращі фахівці рятують пацієнтів. Життя і здоров‘я – безцінні скарби. Нині відділення відповідає найвищим вимогам. Новітнє обладнання, комфортні умови перебування, а головне – висококваліфікований персонал дозволили досягнути рівня лідера за показниками роботи. Результат - це головний критерій успіху. Вітання відділенню-ювіляру, пацієнтам і найкращому колективу! Ініціатором створення, фундатором і першим завідуючим відділення був головний лікар Олександр Миколайович КОЛІСНИК.

Дякуємо Вам за Вашу героїчну працю! Бажаємо наснаги у роботі, злагоди, здоров’я, достатку та благополуччя в родинах!

З повагою селищний голова  Петро КІЯШКО,

депутатський корпус, виконавчий комітет,