20 листопада Всесвітній день дитини

Дата: 20.11.2019 14:27

Фото без описуВсесвітній день дитини − свято, започатковане у 1954 році рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

Саме ООН звернула увагу світової спільноти на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення умов для повноцінного розвитку. Свято також відзначається в день, коли Організація Об’єднаних Націй прийняла декларацію прав дитини. Це відбулося в 1959 році. Крім того, 20 листопада 1989 року була підписана міжнародна конвенція про права дитини.

Саме з цієї нагоди Веселівська селищна бібліотека для дітей провела інформаційну годину: «Права дітей: знати, розуміти, захищати» у Веселівській ЗОШ№1 для учнів 7-А класу.

Учні уважно слухали інформацію, ознайомились з презентацією «Права і обов’язки дітей», малювали малюнки про свої права. А також разом з бібліотекарем Крівчік І. С.  зробили квітку «Кожна дитина має право». Дітям було цікаво своїми малюнками виразити свої права і обов’язки.

Бібліотекар дитячої бібліотеки

Крівчік І.С.