Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Безсмертна дочка Прометея

До митців, що пережили свій час, а їхні твори збагатили скарбницю духовної культури, належить талановита майстриня художнього слова Леся Українка.

11:51 25.02.2021

Посвята в журналісти

24 лютого відбулася урочиста посвята вихованців  гуртка «Я – журналіст» ПКЗ «БДЮТ» в  журналісти.

11:23 25.02.2021

Мова – це важливо!

До  Міжнародного дня  рідної мови  в  Маломихайлівському НВК  для учнів 5-7 класів  було  організовано і проведено гру  «Поле  чудес» . Любов  до рідного слова зібрала  в  коло друзів, захопила,  надихнула, здивувала.

13:22 23.02.2021

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 р. виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.

12:21 23.02.2021

Проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу стосовно соціальних послуг, які надаються центром за рахунок бюджетних коштів

Директором установи разом з завідуючим відділенням соціальної допомоги вдома було проведено інформування підопічних про зміни умов надання соціальних послуг відповідно до Закону України «Про соціальні послуги».

12:02 23.02.2021

Взаємодія з поліцейськими офіцерам громади у процесі виявлення осіб/сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Одним із найважливіших завдань КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради є виявлення осіб/сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та надання їм соціальних послуг.

16:31 22.02.2021