Світ, що нас оточує, - це світ геометрії!

Дата: 25.02.2021 11:45

Фото без описуЖиття – театр, а всі ми в нім актори,

Ми знаємо багато різних див,

Та пам’ятати будем Піфагора,

Що теорему «золоту» створив.

Теорема Піфагора — одна з основних у евклідовій геометрії. Завдяки їй можна довести більшість тео­рем геометрії та розв'язати не одну задачу. Теорема Піфагора — справді фундаментальний геометричний факт, на якому базується уся теорія вимірювання геометричних фігур (їх довжин, площ і об'є­мів). Тому її потрібно добре засвоїти. Саме цим сьогодні на уроці геометрії і займалися учні 8-А класу КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Веселівської селищної ради».

На початку уроку вчитель Пуделко Майя Олександрівна привітала  учнів, налаштувала на доброзичливу атмосферу, мобілізувала увагу і внутрішню готовность до перевірки знань, одержаних на попередньому уроці і вивченню нового матеріалу.

Діти вдома мали змогу підготувати фото, на яких зустрічаються прямокутні трикутники в природі, побуті. Це було досить цікаво і пізнавально. Учні вивчили формулювання теореми Піфагора, її суть, вирішили безліч різноманітних вправ на визначення сторін трикутника, працювали з наочністю, QR-кодами, інтерактивною дошкою. Вчитель неодноразово акцентувала увагу на важливих фактах, значущості вивчення геометрії, і подальшому використанні отриманих знань у майбутньому.

Учні активно працювали на уроці. Цьому сприяли оптимально підібрані форми і методи роботи.

КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1"