Посвята в журналісти

Дата: 25.02.2021 11:23

Фото без опису24 лютого відбулася урочиста посвята вихованців  гуртка «Я – журналіст» ПКЗ «БДЮТ» в  журналісти.

Журналістика пронизує життя кожної людини, кожного, хто має гаджет чи  інтернет. Ми свідки того, як на очах одного покоління інформаційні технології зазнають потужних еволюційних змін, рух думок у просторі відбувається за секунди, незалежно від відстані й обсягу інформації.  Журналістика є головним комунікативним каналом, що забезпечує обмін інформацією в найрізноманітніших сферах. Вона є масовою, бо соціальна інформація, що створюється журналістами й поширюється через канали масової комунікації, становить інтерес для всього суспільства, і є загальноцікавою.

На свято  до юних журналістів з привітаннями і напутнім словом завітали гості: директор ПКЗ «БДЮТ» Дубіна Людмила Костянтинівна, редактор студії   радіо «Веселе ФМ»      Карпенкова Анастасія Валеріївна,   директор  КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ  ступенів №2» Нестеренко   Людмила Миколаївна,  вчитель  КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ  ступенів №2»  Мусіхіна Галина Петрівна.

Керівник гуртка Наталія Василечко разом з вихованцями  зачитали кодекс честі журналіста, розглянули мету, етичні норми та правові засади професійної діяльності журналіста.  Гуртківці з задоволенням висловлювали своє ставлення до професії журналіста  та знаходили  безліч епітетів і метафор, щоб описати цю важку й не спокійну, але надзвичайно важливу професію.

Анастасія Валеріївна разом з Наталією Ярославівною  урочисто вручили  юним журналістам професійні  бейджики  з логотипом «Я – журналіст» та  класні  блокноти з ручками  для майбутніх записів інтерв’ю.

Вихованці гуртка розповідали   вірші та  заспівали «Гімн журналістів».

Юні журналісти  розуміють, що журналістика – професія майбутнього, вона   важлива та дуже відповідальна.

Журналіст- це не професія,

А покликання гарячих сердець.

Підтримаємо один одного в інформації,

У справі правди несучи свій хрест.

Нехай сюжети легко сплітаються

У репортажі, есе, статті

Ну а в житті все відбувається

З краплею любові і радості.

Вихованці ПКЗ «БДЮТ» гуртка «Я – журналіст»