Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Кращої, ніж рідна, мови не буває.

21 лютого українці святкують День рідної мови. Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця – українська.

12:24 19.02.2021

проведено ІІІ традиційний відкритий кубок з гри в доміно «Забий рибу»

13 лютого в приміщенні селищного будинку культури та дозвілля відділом освіти, молоді та спорту Веселівської селищної ради проведено ІІІ традиційний відкритий кубок з гри в доміно «Забий рибу».

11:38 19.02.2021

ВОЛЕЙБОЛ

13 лютого, у спортивній залі КЗ «НВК «Якимівська гімназія»,  пройшов традиційний  Відкритий обласний кубок з волейболу серед чоловічих команд, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Змагання пройшли під патронатом Якимівського селищного голови Олександра  Правосуда. У змаганнях взяли  участь  команди: Веселівської ОТГ, Приморської ОТГ, Якимівської ОТГ, Кирилівської ОТГ.

11:36 19.02.2021

Мово моя, поетична й пісенна

21 лютого - Міжнародний день рідної мови. У кожного народу вона своя, неповторна. У нас є чудова, мелодійна українська мова. То ж вивчаймо і плекаймо нашу рідну українську мову!

08:18 19.02.2021

До 100-річчя від дня народження Володимира Малика

21 лютого 1921 року  народився відомий майстер української літератури, талановитий письменник, лауреат чотирьох літературних премій імені Лесі Українки, Г.Скороводи, Т.Шевченка, Панаса Мирного – Володимир Малик.

08:12 19.02.2021

Мандрівка океаном комп’ютерних знань

10 лютого  у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» був проведений відкритий урок інформатики у 6-А класі на тему «Комбінування вкладених алгоритмічних структур для розв’язування задач».

16:23 18.02.2021

Афганістан: біль і пам'ять

15 лютого 2021 року 32 річниця з дня виводу радянських військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

16:16 18.02.2021

«Ті спогади, то вічний серця біль»

15 лютого 2021 року в КЗ « Менчикурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» пройшли заходи, присвячені 32-ій річниці з Дня виводу радянських військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

16:14 18.02.2021