Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Виховна година на тему: «Репродуктивне здоров’я людини та відповідальна поведінка»

До Дня закоханих, який наша країна святкувала 14 лютого, завідуючий відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Юлія Нудьга, спільно з фахівцем із соціальної роботи Юлією Репіною, відвідали КЗ «Веселівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1» Веселівської селищної ради та провели виховну годину в 8 класі на тему «Репродуктивне здоров’я людини та відповідальна поведінка».

16:44 17.02.2021

Малюки святкують Стрітення

15 лютого в дошкільному підрозділі Маломихайлівського НВК, в рамках ознайомлення дітей з українськими національними традиціями, відбулася розвага «Стрітенські вечорниці».

13:45 17.02.2021

Зустріч Зими з Весною.

15 лютого в Україні відзначають  Стрітення. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною.

14:38 15.02.2021

Майстер – клас до Дня закоханих

День Валентина – свято доволі розповсюджене. Його святкують майже в усіх країнах світу. А якщо і не святкують, то точно десь про нього чули.

09:12 12.02.2021