Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

9 травня у селі Широкому біля пам’ятника загиблим солдатам відбувся мітинг з нагоди 72-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні

Захід зібрав чимало жителів селища: колективи навчальних закладів села, працівники сільського господарства, вдови та учасники війни. На жаль, нині у живих залишився всього один ветеран – Тимофій Павлович Окопний.

З урочистим словом до присутніх звернулися староста села Лариса Єрещенко та директор ДП ДГ «Широке» Сергій Рудськой. Звертаючись до односельців, виступаючі закликали пам’ятати подвиг героїв-ветеранів, що ціною власного життя та здоров’я захищали свій народ у Другій світовій війні.

Отець Олександр провів панахиду за упокій тих бійців, що не повернулись з фронтових доріг, та тих героїв-ветеранів, що не дожили до 72-ї річниці Дня перемоги.

Після мітингу для жителів та гостей села чекала святкова концертна програма, підготовлена працівниками будинку культури Тетяною та Сергієм Мінаковими.

На завершення святкувань на присутніх чекала польова кухня.

Крім того, під час святкувань запрошені мали змогу ознайомитись зі змістом тематичної виставки підготовленої сільським бібліотекарем Світланою Матієшиною у фойє будинку культури.« повернутися до списку новин