Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Відбувся фінал Кубку Веселівського району з футболу

У вівторок, 9 травня, на центральному стадіоні Веселого відбувся фінал районного кубку з футболу. У турнірі брали участь вісім команд. І за остаточну перемогу змагалися дві найсильніші: «Ізвєстія» (Широке) та «Руслан» (Менчикури). Матч завершився з рахунком 1:0 на користь команди з Менчикур.

Загалом матч проходив без очевидної переваги сил когось із суперників. Однак варто зазначити, що «Руслан» проводив більше часу в нападі на чужій половині поля. Та й взагалі діяв більш агресивно, за що отримав дві жовті картки для Руслана Васьковського та Олексія Бута.

«Ізвєстія» успішно оборонялися і час від часу йшли у контратаку. Штурм воріт обох команд постійно «ламався» об захист та воротарів. Останніх варто окремо відзначити. Михайло Беспалько («Руслан») та Максим Трошкін («Ізвєстія») упевнено тримали свій кордон під замком, аж поки Менчикури не заробили можливість пробити пенальті. Сергій Колісник використав цей шанс, щоб відкрити рахунок. На додаток, захисник цієї команди Роман Кізілов врятував свої ворота від, здавалося б, неминучого голу і завадив широківцям зрівняти рахунок.  

Веселівська районна федерація футболу висловлює подяку за допомогу у проведенні турніру Народному депутату України Сергію Валентирову, голові Веселівської селищної ради Петру Кіяшку, суддям Олександру Акімову, Олексію Сметанському, Андрію Селіванову та представникам всіх команд учасниць.

 

О.Залата« повернутися до списку новин